Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Nasza placówka posiada odpowiednie wyposażenie, aby uczyć najmłodszych programowania bez potrzeby przynoszenia przez nie własnego sprzętu. Nie posiadając własnego laptopa, nie tracisz okazji do wzięcia udziału w nauce.

Tak, można przystąpić do kursu w trakcie jego trwania. Oczywiście wiąże się to z potrzebą nadrobienia materiału do poziomu reszty grupy, w czym postarajmy się pomóc za pomocą naszych autorskich materiałów.

Kurs programowania dla dzieci w Warszawie zaczyna się najczęściej wraz z początkiem semestru w szkole. Założeniem jest, że mają to być zajęcia dodatkowe dla dzieci w trakcie roku szkolnego.

Nauka programowania dla dzieci jest niezwykle istotna dla ich rozwoju, zarówno indywidualnego, jak i społecznego. Dlatego też grupy, w których prowadzone są zajęcia to od 5 do 12 uczniów przypadających na wykładowcę.

Niezależnie od tego, czy jest to kodowanie dla dzieci, czy dorosłych, większość języków programowania bazuje na słowach i wyrażeniach z języka angielskiego, dlatego też nasze warsztaty programowania dla dzieci w Warszawie pozwalają na zapoznanie się podstawowymi angielskimi słówkami i wyrażeniami.

Gry stają się nieodzownym elementem rozrywki, nauki, a nawet narzędziem marketingowym. Dlatego też nasze warsztaty programowania dla dzieci to także elementy pozwalające na tworzenie i programowanie gier komputerowych, rozwijające u dziecka pasję i kreatywność.