Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pasja programowania, pasja tworzenia, pasja przekazywania tej wiedzy młodszym pokoleniom. To dlatego, że kochamy to, co robimy, nauka programowania dla dzieci w Warszawie organizowana przez zaprogramowani.com jest tak niezwykle efektywna, a uczestnicy naszych kursów zyskują umiejętności, o jakich inni mogą pomarzyć. Zakładamy, że każdy chce odnaleźć swoje miejsce czy to na rynku pracy w przyszłości, czy teraz jako hobby. Dzieląc się naszą pasją z najmłodszymi, dajemy im możliwości, które otwierają im drogę do sukcesu.

O nas

Technologie przyszłości


Programowanie nie jest zachcianką czy wymysłem dla tych, którzy mają za dużo czasu. Nauka programowania dla dzieci od najmłodszych lat pozwala im przystosować się do cyfrowego życia, które powoli staje się coraz bardziej powszechne. Znajomość języków programowania jest tak samo potrzebna, jak znajomości innych języków obcych w zglobalizowanym świecie. Nasze warsztaty programowania na terenie województwa mazowieckiego to po prostu przyszłość przekazywana z naszych rąk w ręce najmłodszego pokolenia.

Nasz cel


W nauce programowania najważniejsza jest kreatywność. Poprzez nasz kurs programowania dla dzieci kreujemy w nowym pokoleniu poczucie pewności, umiejętności rozwiązywania problemów oraz kreatywność. Dzięki tym cechom dzieciaki nie tylko mają szansę stać się wybitnymi specjalistami w branży IT, ale i otrzymać możliwości rozwoju, które później mogą przekuć na inne pasje. Programowanie to wielotorowe możliwości, które dzięki nam są w zasięgu Twojej ręki.

Dlaczego my?


Bo powinieneś postawić na osoby, którym zależy na wszechstronnym rozwoju Twoich najbliższych i efektywnie przekazują swoje umiejętności innym. Nasze warsztaty programowania dla dzieci w Warszawie, kończą się uzyskaniem certyfikatu, który może otworzyć im drzwi do kariery. Nasi absolwenci doskonale radzą sobie z dalszym rozwojem informatycznym i często stawiani są za wzór dla swoich rówieśników. Wszystko dlatego, że nie tylko uczymy, ale zaszczepiamy też pasję.